Rekomendacje i opinie Klientów serwisu RadcaPrawa.pl

/Rekomendacje
Rekomendacje 2017-12-03T07:43:13+00:00

KLIENCI O WSPÓŁPRACY Z PRAWNIKAMI RADCAPRAWA.PL

“OSOBISTE PANA ZAANGAŻOWANIE I WIELU PANA PRACOWNIKÓW PRZYWRÓCIŁO MI WIARĘ W LUDZI”

Na podstawie moich dotychczasowych doświadczeń pragnę serdecznie podziękować. Skuteczność, rzetelność i fachowa znajomość prawa jaką cechujecie się Państwo sprawiły, iż dotychczasowa współpraca z dochodzeniem zadośćuczynienia przebiegła bez zastrzeżeń.

Ewa, Knurów, 16.09.2010 r.

Dzięki Panu i pozostałym prawnikom mogę przeznaczyć uzyskane odszkodowanie na moją dalszą rehabilitację. Jeśli nadarzy się okazja na pewno będę polecać Pana usługi w zakresie uzyskiwania odszkodowania za doznane krzywdy, ból i cierpienie jakie poniosły osoby poszkodowane w wypadkach samochodowych.

Joanna, Knurów, 04.08.2009 r.

Współpraca z firmą przebiegła bez zastrzeżeń. Spotkałem się z miłą i profesjonalną obsługą ze strony pracowników kancelarii.

Jacek, Lublin, 16.11.2014

Jestem mile zaskoczony poprowadzeniem naszej sprawy, prowadził ją Pan z pełnym zaangażowaniem i profesjonalizmem.

Janusz, Bartoszyce, 24.07.2013 r.
[…] zapoznał mnie z moimi prawami i pokierował w odpowiednim kierunku, tak, żebym mógł otrzymać należną mi rekompensatę za stracone dobro.

Krzysztof, Zabrze, 09.07.2009 r.

Chciałabym bardzo serdecznie podziękować panu Jackowi. Dzięki jego solidnej i rzetelnej pracy dostałam należne mi odszkodowanie. To pan Jacek i pracownicy kancelarii załatwili sprawy w moim imieniu, sprawnie, szybko i profesjonalnie.

Katarzyna, Knurów, 12.05.2010 r.

Chciałabym złożyć serdeczne podziękowanie za fachowe i rzetelne prowadzenie mojej sprawy.

Paulina, Warszawa, 21.08.2013 r.

W związku z zakończeniem mojej sprawy i wypłaceniem mi przez firmy ubezpieczeniowe należnego odszkodowania pragnę serdecznie podziękować Panu Jackowi Stasiakowi za życzliwość, pełen profesjonalizm i skuteczność podczas reprezentowania mojej osoby. Z czystym sumieniem […] będę polecał usługi.

Krzysztof, Katowice, 05.02.2014 r.

Dzięki Państwa operatywności bardzo szybko otrzymałam w pełni satysfakcjonującą mnie kwotę odszkodowania.

Teresa, Ruda Śląska, 10.07.2013 r.

Jestem bardzo zadowolona z pomocy, którą niósł mi Pan przez cały proces, za to, że w tak trudnej dla mnie chwili i stanie, w którym się znajdowałam umiał Pan przeprowadzić ze mną istotne i poważne rozmowy.

Monika

Osobiste Pana zaangażowanie i wielu Pana pracowników przywróciło mi wiarę w ludzi tym bardziej, że nie tyko udzieliliście mi pomocy formalno-prawnej, ale wykazaliście państwo współczucie i rozumienie krzywdy ludzkiej.

Krzysztof, Włodawa, 20.03.2013 r.

PODEJMIJ WSPÓŁPRACĘ Z PROFESJONALISTAMI

WSZYSTKIE OPINIE NASZYCH KLIENTÓW DOSTĘPNE W BIURACH RADCAPRAWA.PL ORAZ KANCELARIACH PRAWNIKÓW

Rekomendacje
5 (100%) 4 votes