Praca: Sekretarka do Biura Obsługi Klientów

Praca

OFERTY PRACY RADCAPRAWA.PL

Sekretarka, Biuro Obsługi Klienta

Miejsce pracy: Gliwice
Forma zatrudnienia: umowa o pracę
Rozpoczęcie pracy: luty 2018

Przedsiębiorstwo InterLaw Sp. z o.o. w organizacji, właściciel serwisu internetowego RadcaPrawa.pl w związku z rozwojem oraz decyzją Zarządu o ekspansji stacjonarnej zatrudni osobę na nowo utworzone stanowisko do Biura Obsługi Klientów zlokalizowanego w centrum Gliwic na stanowisko Sekretarka Biura Obsługi Klientów.

Praca w ścisłym centrum Gliwic, w nowym ochranianym oraz monitorowanym biurowcu z prywatnym parkingiem. Biurowiec dostosowany dla osób niepełnosprawnych. Przedsiębiorstwo zapewnia opiekuna dla osób z grupą inwalidzką.

WYMAGANIA

  • Wykształcenie co najmniej średnie;

  • Biegła znajomość obsługi komputera, w szczególności pakietów MS Office;

  • Umiejętność obsługi urządzeń biurowych;

  • Bardzo dobre umiejętności organizacyjne, skrupulatność, dokładność w pracy;

  • Umiejętność pracy w zespole, samodzielność oraz zaangażowanie;

  • Wysoka kultura osobista;

OFERUJEMY

  • Wdrożenie wraz z przeprowadzonym szkoleniem w miejscu pracy;

  • Praca w ścisłym centrum Gliwic, zapewniony dogodny dojazd oraz miejsca parkingowe;

  • Stabilne zatrudnienie w rozwijającej się firmie;

  • Możliwość rozwoju poprzez udział w szkoleniach, wsparcie w uzyskaniu wykształcenia wyższego;

  • Prywatna opieka zdrowotna oraz opieka prawna;

  • Pokój wypoczynkowy: hamaki, duże pufy, biblioteczka, salon gier;

ZAKRES OBOWIĄZKÓW

  • Bieżąca obsługa Biura Obsługi Klientów oraz zapewnienie sprawnego funkcjonowania biura, zarządzanie oraz obsługa systemu zarządzania relacjami z Klientem, utrzymywanie sprawnego kontaktu elektronicznego i telefonicznego;

  • Kontakt oraz obsługa Klientów InterLaw Sp. z o.o. w organizacji w siedzibie firmy;

  • Zarządzanie korespondencją, nadzór nad prawidłowym obiegiem dokumentacji oraz przepływem informacji;

  • Prowadzenie terminarza spotkań Klientów ze specjalistami InterLaw Sp. z o.o. w organizacji;

  • Przyjmowanie płatności, wystawianie dokumentów: rachunki, faktury, zapewnienie oraz utrzymywanie kontaktu z księgowością Spółki;

  • Przygotowywanie i sporządzanie pism, listów, zaproszeń i innych dokumentów związanych z działalnością Spółki, w celu wsparcia bieżącej pracy radców prawnych, doradców, specjalistów oraz Zarządu Spółki;

  • Bieżące prace biurowe związane z administracją, zabezpieczenie miejsca pracy w niezbędne materiały biurowe;

Osoby zainteresowane zatrudnieniem prosimy o przesyłanie aplikacji na adres biuro@radcaprawa.pl. Jednocześnie informujemy, że skontaktujemy się jedynie z wybranymi kandydatami.

W aplikacji wymagane jest umieszczenie klauzuli:

Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych dla potrzeb niezbędnych do realizacji procesu rekrutacji (zgodnie z Ustawą z dnia 29.08.1997 roku o Ochronie Danych Osobowych; tekst jednolity: Dz. U. 2016 r. poz. 922).

Praca
5 (100%) 1 vote