Wypadki komunikacyjne - Porady prawne

//Wypadki komunikacyjne
Wypadki komunikacyjne 2018-01-26T04:38:27+00:00

WYPADKI KOMUNIKACYJNE – PORADA PRAWNA

Porada Prawna | Kategoria: wypadki komunikacyjne
Numer seryjny produktu: PP01

Porada prawna zostanie udzielona przez profesjonalistę – adwokata lub radcę prawnego specjalizującego się w dziedzinie wypadków komunikacyjnych oraz odszkodowań z tego tytułu. Porada sporządzona zostanie w ciągu 48 godzin od dokonania płatności. W opisie zdarzenia lub wypadku należy zamieścić jego szczegółowy przebieg, okoliczności oraz posiadane dowody – umożliwi to przygotowanie rzeczowej i kompletnej porady.

W przypadku zaistnienia wątpliwości w trakcie przygotowywania porady prawnej nawiązany zostanie kontakt w celu uzupełnienia brakujących informacji.

Porada zostanie udzielona drogą elektroniczną za pomocą wiadomości e-mail na wskazany przez zamawiającego adres. Sporządzona zostanie na papierze firmowym opatrzonym datą i miejscem sporządzenia porady oraz logotypem. Zawierać będzie szczegółową opinię prawną sygnowaną podpisem osoby wystawiającej oraz przepisy prawne. Porada zostanie przesłana w pliku .pdf.

Pomoc prawna z zakresu kolizji i wypadków drogowych

W razie poważnego wypadku komunikacyjnego może zostać wszczęte postępowanie, w trakcie którego wyjaśniane będą okoliczności zdarzenia oraz zostanie wyciągnięta odpowiedzialność, w tym cywilna, za jego wywołanie. Niezależnie od tego, czy jesteście Państwo sprawcami czy poszkodowanymi, serwis RadcaPrawa.pl oferuje profesjonalne porady prawne, które realizowane są za pośrednictwem platformy internetowej.

Wystarczy jedynie wypełnić formularz zgłoszeniowy, a także uiścić jednorazową opłatę. W zgłoszeniu należy dokładnie opisać przebieg wypadku, tak aby adwokat, radca prawny lub inny ekspert specjalizujący się w wypadkach komunikacyjnych był w stanie opracować szczegółową poradę, która pozwoli podjąć dalsze czynności oraz zabezpieczyć Państwa interes prawny. Co więcej, prawnicy i radcy współpracujący z serwisem RadcaPrawa.pl mogą również reprezentować Państwa podczas postępowania sądowego oraz w przypadku ubiegania się o należne odszkodowanie przed towarzystwami ubezpieczeniowymi.

Konsekwencje wypadku drogowego dla sprawcy

Są one zależne od kwalifikacji czynu. W przypadku nieumyślnego spowodowania wypadku, sąd może zarządzić maksymalnie do 3 lat pozbawienia wolności, natomiast za nieumyślne spowodowanie wypadku śmiertelnego grozi od 6 miesięcy do 8 lat pozbawienia wolności.

Niezależnie od tego, jaki przebieg miało zdarzenie drogowe i jakie są jego następstwa, serwis RadcaPrawa.pl gwarantuje profesjonalne porady prawne i, co najważniejsze, szybką pomoc. Porada prawna opracowywana jest w ciągu maksymalnie 48 godzin od wysłania formularza i zaksięgowania wpłaty.

Sprawa w sądzie po wypadku

Prawnicy współpracujący z serwisem reprezentują swoich Klientów od rozpoczęcia postępowania aż do jego zakończenia, wliczając to sprawy prowadzone w sądzie. Pomoc prawna realizowana jest więc zarówno przez Internet, jak i na sali rozpraw. Każdy może skorzystać również z awaryjnej linii telefonicznej, czynnej przez całą dobę, siedem dni w tygodniu.

Pamiętaj, że nie każdy wypadek oraz wszczęte postępowanie musi zakończyć się postępowaniem sądowym. W zależności od charakteru, w jakim bierzesz udział w zdarzeniu możesz dochodzić roszeń odszkodowawczych od towarzystwa ubezpieczeniowego lub sprawcy zdarzenia. Jako sprawca kolizji, bądź wypadku musisz zadbać o szereg czynności, które pozytywnie wpłyną na rozwiązanie sytuacji spornej.

POJĘCIA POKREWNE

REALIZACJA

  • porady prawne sprawcom wypadków oraz osobom poszkodowanym

  • odszkodowania dla osób poszkodowanych

  • wypadki oraz zdarzenia drogowe w kraju i zagranicą

  • odszkodowanie z ubezpieczenia OC sprawcy

  • Ubezpieczeniowy Fundusz Gwarancyjny

Zgłoszenie dotyczące porady prawnej możesz wysłać o każdej porze dnia lub nocy 24/7 przez 365 dni w roku. Porada prawna zostanie udzielona w terminie do 48 godzin!

 najczęściej zadawane pytania

KOSZT PORADY PRAWNEJ WYNIESIE


NIELIMITOWANA ILOŚĆ PYTAŃ WRAZ Z MOŻLIWĄ ANALIZĄ DOKUMENTACJI
CZAS UDZIELENIA PORADY: 48 GODZIN
Wprowadź swój adres e-mail, aby dokonać zakupu:
KUP TERAZ

Dokonując zamówienia potwierdzasz zapoznanie się z regulaminem serwisu RadcaPrawa.pl.

TELEFONICZNA KONSULTACJA PRAWNA

Konsultacja telefoniczna z adwokatem lub radcą prawnym jest znakomitym rozwiązaniem dla osób, które potrzebują profesjonalnego doradztwa przez specjalistę z konkretnej gałęzi prawa, a jednocześnie nie wykazują potrzeby szczegółowej analizy prawnej lub dodatkowej analizy dokumentów. Rozwiązanie to jest najlepsze dla osób, które posiadają pojedyncze pytania.

Aby przeprowadzić telefoniczną konsultację prawną należy dokonać zakupu odpowiedniego produktu w serwisie RadcaPrawa.pl. Płatność dokonywana jest automatycznym przelewem bankowym. Rozwiązanie to pozwala przyśpieszyć proces oraz eliminuje konieczność wprowadzania danych przez Klienta. Środki księgowane są natychmiast, dlatego możemy niemal od razu udzielić porady prawnej. Następnym krokiem jest wypełnienie formularza, podając: imię i nazwisko, telefon kontaktowy, wybrać temat rozmowy oraz wskazać proponowaną godzinę kontaktu. Zamówienie porady zajmuje ok. 40 sekund.

RadcaPrawa.pl - przekaż informację znajomym
Wypadki komunikacyjne
5 (100%) 12 votes

W chwili obecnej ta strona