Prawo spadkowe - Porady prawne

Prawo spadkowe 2018-01-26T04:43:49+00:00

PRAWO SPADKOWE – PORADA PRAWNA

Porada Prawna | Kategoria: prawo spadkowe
Numer seryjny produktu: PP03

Porada prawna zostanie udzielona przez profesjonalistę – adwokata lub radcę prawnego specjalizującego się w dziedzinie prawa spadkowego. Porada sporządzona zostanie w ciągu 48 godzin od dokonania płatności. W opisie zdarzenia lub wypadku należy zamieścić jego szczegółowy przebieg, okoliczności oraz posiadane dowody – umożliwi to przygotowanie rzeczowej i kompletnej porady.

W przypadku zaistnienia wątpliwości w trakcie przygotowywania porady prawnej nawiązany zostanie kontakt w celu uzupełnienia brakujących informacji.

Porada zostanie udzielona drogą elektroniczną za pomocą wiadomości e-mail na wskazany przez zamawiającego adres. Sporządzona zostanie na papierze firmowym opatrzonym datą i miejscem sporządzenia porady oraz logotypem. Zawierać będzie szczegółową opinię prawną sygnowaną podpisem osoby wystawiającej oraz przepisy prawne. Porada zostanie przesłana w pliku .pdf.

Doradztwo prawne z zakresu prawa spadkowego

W skomplikowanych kwestiach spadkowych specjaliści serwisu RadcaPrawa.pl oferują profesjonalną pomoc prawną i wsparcie w najtrudniejszych chwilach. Porada prawna udzielana jest przez Internet, dlatego zainteresowane osoby nie zostały obarczone obowiązkiem dojazdu do biura lub kancelarii. Jedynym obowiązkiem Klienta jest wypełnienie formularza zgłoszeniowego, w którym należy zamieścić dokładny opis sprawy, a także uiszczenie jednorazowej opłaty.

Po spełnieniu krótkich formalności, porada zostanie udzielona w przeciągu maksymalnie 48 godzin. Stosowna odpowiedź znajdzie się pod udostępnionym adresem e-mail. To jednak nie wszystko, ponieważ Klienci, w ramach usługi, mają prawo do zadawania nieograniczonej liczby pytań w przedmiotowej sprawie. Wszystko to pozwala uzyskać wyczerpująca i profesjonalną pomoc prawną.

Spadek, zachowek, testament

Specjaliści współpracujący z serwisem RadcaPrawa.pl realizują doradztwo z zakresu wszelkich kwestii związanych z prawem spadkowym. Kompleksowo wyjaśniają kwestie prawne dotyczące spadku i obowiązujących kwestii podatkowych w zakresie podatku od spadków i darowizn, wskazują na czym polega i jak przebiega zachowek, a także służą wyjaśnieniami i poradami w kwestiach testamentowych oraz podziałów majątkowych.

Klienci mogą skorzystać również z doradztwa w zakresie odwróconych kredytów hipotecznych, odpowiedzialności za długi oraz spisu inwentarza.

Pomoc prawna w postępowaniach spadkowych

Współpracujący z serwisem prawnicy oraz radcowie prawni mogą również reprezentować Klientów w postępowaniach spadkowych. Dzięki swojej szerokiej wiedzy i doświadczeniu, pomagają oni dochodzić i stanowczo bronić interesów prawnych swoich Mocodawców. W razie jakichkolwiek dodatkowych, nieprzewidzianych problemów lub sytuacji losowych, serwis RadcaPrawa.pl prowadzi również awaryjną linię telefoniczną, czynną 24 godziny na dobę, 7 dni w tygodniu.

POJĘCIA POKREWNE

REALIZACJA

  • spadek
  • odpowiedzialność za długi
  • testament
  • zachowek
  • podatek od spadku
  • postępowanie spadkowe
  • spis inwentarza
  • odwrócony kredyt hipoteczny

Zgłoszenie dotyczące porady prawnej możesz wysłać o każdej porze dnia lub nocy 24/7 przez 365 dni w roku. Porada prawna zostanie udzielona w terminie do 48 godzin!

 najczęściej zadawane pytania

KOSZT PORADY PRAWNEJ WYNIESIE


NIELIMITOWANA ILOŚĆ PYTAŃ WRAZ Z MOŻLIWĄ ANALIZĄ DOKUMENTACJI
CZAS UDZIELENIA PORADY: 48 GODZIN
Wprowadź swój adres e-mail, aby dokonać zakupu:
KUP TERAZ

Dokonując zamówienia potwierdzasz zapoznanie się z regulaminem serwisu RadcaPrawa.pl.

TELEFONICZNA KONSULTACJA PRAWNA

Konsultacja telefoniczna z adwokatem lub radcą prawnym jest znakomitym rozwiązaniem dla osób, które potrzebują profesjonalnego doradztwa przez specjalistę z konkretnej gałęzi prawa, a jednocześnie nie wykazują potrzeby szczegółowej analizy prawnej lub dodatkowej analizy dokumentów. Rozwiązanie to jest najlepsze dla osób, które posiadają pojedyncze pytania.

Aby przeprowadzić telefoniczną konsultację prawną należy dokonać zakupu odpowiedniego produktu w serwisie RadcaPrawa.pl. Płatność dokonywana jest automatycznym przelewem bankowym. Rozwiązanie to pozwala przyśpieszyć proces oraz eliminuje konieczność wprowadzania danych przez Klienta. Środki księgowane są natychmiast, dlatego możemy niemal od razu udzielić porady prawnej. Następnym krokiem jest wypełnienie formularza, podając: imię i nazwisko, telefon kontaktowy, wybrać temat rozmowy oraz wskazać proponowaną godzinę kontaktu. Zamówienie porady zajmuje ok. 40 sekund.

RadcaPrawa.pl - przekaż informację znajomym
Prawo spadkowe
5 (100%) 17 votes

W chwili obecnej ta strona