Prawo rodzinne i opiekuńcze - Porady prawne

//Prawo rodzinne i opiekuńcze
Prawo rodzinne i opiekuńcze 2018-01-26T04:43:28+00:00

PRAWO RODZINNE I OPIEKUŃCZE – PORADA PRAWNA

Porada Prawna | Kategoria: prawo rodzinne i opiekuńcze
Numer seryjny produktu: PP02

Porada prawna zostanie udzielona przez profesjonalistę – adwokata lub radcę prawnego specjalizującego się w dziedzinie prawa rodzinnego i opiekuńczego. Porada sporządzona zostanie w ciągu 48 godzin od dokonania płatności. W opisie zdarzenia lub wypadku należy zamieścić jego szczegółowy przebieg, okoliczności oraz posiadane dowody – umożliwi to przygotowanie rzeczowej i kompletnej porady.

W przypadku zaistnienia wątpliwości w trakcie przygotowywania porady prawnej nawiązany zostanie kontakt w celu uzupełnienia brakujących informacji.

Porada zostanie udzielona drogą elektroniczną za pomocą wiadomości e-mail na wskazany przez zamawiającego adres. Sporządzona zostanie na papierze firmowym opatrzonym datą i miejscem sporządzenia porady oraz logotypem. Zawierać będzie szczegółową opinię prawną sygnowaną podpisem osoby wystawiającej oraz przepisy prawne. Porada zostanie przesłana w pliku .pdf.

Doradztwo prawne z zakresu prawa rodzinnego

Osoby poszukujące porady prawnej z zakresu prawa rodzinnego i opiekuńczego mogą liczyć na kompleksowe usługi online, realizowane przez serwis RadcaPrawa.pl. Prawnicy: adwokaci, radcowie prawni oraz inni specjaliści z dziedziny prawa rodzinnego i opiekuńczego udzielą pomocy prawnej najpóźniej 48 godzin po dokonaniu zgłoszenia oraz zaksięgowaniu jednorazowej opłaty, która wynosi 89,90 zł brutto.

Porada przesyłana jest za pośrednictwem poczty elektronicznej, jednak nie ogranicza się ona wyłącznie do jednej wiadomości. Klienci mogą bowiem zadawać nieograniczoną liczbę pytań, które dotyczą interesującej ich sprawy. Co więcej, serwis RadcaPrawa.pl oferuje również konsultację telefoniczną, również nieobjętą jakimikolwiek limitami.

Najważniejsze porady prawne z zakresu prawa rodzinnego

Doradztwo prawne oferowane i prowadzone przez RadcaPrawa.pl ma charakter profesjonalny i kompleksowy, kierując się ustalonym mottem: prawo stoi po Twojej stronie. W dziedzinie prawa rodzinnego i opiekuńczego, przedmiotowe zapytania mogą dotyczyć między innymi kwestii rozwodowych, ustanowienia separacji, związanych z opieką nad dziećmi, podziałem majątku, ubezwłasnowolnieniem czy chociażby wszelkich spraw adopcyjnych oraz dotyczących rodziny zastępczej.

Porada prawna online udzielana jest po wypełnieniu formularza, w którym Klienci opisują swoją sytuację problematyczną. Dokładnie przedstawienie sprawy umożliwi prawnikom lub specjalistom sprawne i kompleksowe przygotowanie odpowiedzi zabezpieczającej Państwa interes prawny. Adwokaci oraz radcowie prawni posiadają uprawnienia, aby reprezentować Państwa stronę w mediacjach oraz postępowaniach sądowych.

Pomoc prawna, a sprawy rodzinne

Porady prawne udzielane przez serwis RadcaPrawa.pl uwzględniają delikatną specyfikę życia rodzinnego, specjaliści robią wszystko, aby zgłaszane sprawy, niezależnie do rodzaju, zostały przeprowadzone bez zaburzenia ładu rodzinnego. Klienci, poza standardową ofertą, mogą liczyć także na darmowe porady prawne online albo porady prawne przez telefon.

POJĘCIA POKREWNE

REALIZACJA

  • rozwód
  • separacja
  • podział majątku
  • rozdzielność majątkowa, intercyza
  • dzieci
  • małżeństwo
  • związek partnerski
  • adopcja, rodzina zastępcza, opiekun prawny
  • ubezwłasnowolnienie

Zgłoszenie dotyczące porady prawnej możesz wysłać o każdej porze dnia lub nocy 24/7 przez 365 dni w roku. Porada prawna zostanie udzielona w terminie do 48 godzin!

 najczęściej zadawane pytania

KOSZT PORADY PRAWNEJ WYNIESIE


NIELIMITOWANA ILOŚĆ PYTAŃ WRAZ Z MOŻLIWĄ ANALIZĄ DOKUMENTACJI
CZAS UDZIELENIA PORADY: 48 GODZIN
Wprowadź swój adres e-mail, aby dokonać zakupu:
KUP TERAZ

Dokonując zamówienia potwierdzasz zapoznanie się z regulaminem serwisu RadcaPrawa.pl.

TELEFONICZNA KONSULTACJA PRAWNA

Konsultacja telefoniczna z adwokatem lub radcą prawnym jest znakomitym rozwiązaniem dla osób, które potrzebują profesjonalnego doradztwa przez specjalistę z konkretnej gałęzi prawa, a jednocześnie nie wykazują potrzeby szczegółowej analizy prawnej lub dodatkowej analizy dokumentów. Rozwiązanie to jest najlepsze dla osób, które posiadają pojedyncze pytania.

Aby przeprowadzić telefoniczną konsultację prawną należy dokonać zakupu odpowiedniego produktu w serwisie RadcaPrawa.pl. Płatność dokonywana jest automatycznym przelewem bankowym. Rozwiązanie to pozwala przyśpieszyć proces oraz eliminuje konieczność wprowadzania danych przez Klienta. Środki księgowane są natychmiast, dlatego możemy niemal od razu udzielić porady prawnej. Następnym krokiem jest wypełnienie formularza, podając: imię i nazwisko, telefon kontaktowy, wybrać temat rozmowy oraz wskazać proponowaną godzinę kontaktu. Zamówienie porady zajmuje ok. 40 sekund.

RadcaPrawa.pl - przekaż informację znajomym
Prawo rodzinne i opiekuńcze
4.5 (90%) 18 votes

W chwili obecnej ta strona