Prawo pracy i kodeks pracy - Porady prawne

Prawo pracy 2018-01-26T04:43:13+00:00

PRAWO PRACY – PORADA PRAWNA

Porada Prawna | Kategoria: prawo pracy
Numer seryjny produktu: PP06

Porada prawna zostanie udzielona przez profesjonalistę – adwokata lub radcę prawnego specjalizującego się w dziedzinie prawa pracy oraz relacji pracodawca – pracownik. Porada sporządzona zostanie w ciągu 48 godzin od dokonania płatności. W opisie zdarzenia lub wypadku należy zamieścić jego szczegółowy przebieg, okoliczności oraz posiadane dowody – umożliwi to przygotowanie rzeczowej i kompletnej porady.

W przypadku zaistnienia wątpliwości w trakcie przygotowywania porady prawnej nawiązany zostanie kontakt w celu uzupełnienia brakujących informacji.

Porada zostanie udzielona drogą elektroniczną za pomocą wiadomości e-mail na wskazany przez zamawiającego adres. Sporządzona zostanie na papierze firmowym opatrzonym datą i miejscem sporządzenia porady oraz logotypem. Zawierać będzie szczegółową opinię prawną sygnowaną podpisem osoby wystawiającej oraz przepisy prawne. Porada zostanie przesłana w pliku .pdf.

Co warto wiedzieć o prawie pracy?

Serwis RadcaPrawa.pl oferuje profesjonalne doradztwo z zakresu prawa pracy. Realizowane jest ono za pośrednictwem Internetu – osoby zainteresowane pomocą (zarówno pracownicy, jak i pracodawcy) są zobowiązani wyłącznie do dokładnego wypełnienia formularza zgłoszeniowego, w którym opiszą swoje trudności lub wątpliwości prawne, a także uiszczenia jednorazowej opłaty w wysokości 89,90 zł brutto. Można tego dokonać 24 godziny na dobę, 7 dni w tygodniu.

Kompleksowa porada prawna zostanie opracowana w przeciągu maksymalnie 48 godzin od chwili zaksięgowania wpłaty. Dzięki temu Klienci mogą liczyć na bardzo szybką i sprawną pomoc we wszystkich sprawach z obszernego zakresu prawa pracy i kodeksu pracy.

Czego dotyczy prawo pracy?

Mówiąc w sposób uniwersalny, dotyczy ono wszelkich regulacji z zakresu stosunku pracy pracowników i pracodawców – prawo pracy obejmuje relacje między tymi podmiotami, zasady pracy, a także wszelkiego rodzaju układy, organizacje oraz spory zbiorowe.

W efekcie, w ramach darmowych i płatnych porad z zakresu prawa pracy, Klienci mogą liczyć na pomoc w przypadku nierównego traktowania i mobbingu, kwestii związanych z BHP, wynagrodzeniami, urlopami oraz czasem pracy. Doradztwo udzielane jest także w przypadku rozwiązywania umów przez pracodawcę bądź pracownika, a także wszelkich innych dotyczących tej tematyki.

Pomoc prawna w sprawach z zakresu prawa pracy

Dochodzenie swoich praw pracowniczych nie zawsze jest proste, dlatego warto skorzystać z profesjonalnej pomocy prawnej. Prawnicy oraz radcowie prawni współpracujący z serwisem RadcaPrawa.pl są specjalistami w swoich dziedzinach, dlatego gwarantują oni doradztwo o charakterze kompleksowym, a w konsekwencji żaden pracownik ani pracodawca nie pozostanie osamotniony ze swoimi problemami.

POJĘCIA POKREWNE

REALIZACJA

 • kodeks pracy
 • rozwiązanie umowy przez pracodawcę
 • rozwiązanie umowy przez pracownika
 • czas pracy
 • godziny nadliczbowe
 • urlopy
 • mobbing i nierówne traktowanie
 • BHP
 • wypadki przy pracy
 • zwolnienia lekarskie
 • wynagrodzenie
 • delegacje
 • zawarcie umowy

Zgłoszenie dotyczące porady prawnej możesz wysłać o każdej porze dnia lub nocy 24/7 przez 365 dni w roku. Porada prawna zostanie udzielona w terminie do 48 godzin!

 najczęściej zadawane pytania

KOSZT PORADY PRAWNEJ WYNIESIE


NIELIMITOWANA ILOŚĆ PYTAŃ WRAZ Z MOŻLIWĄ ANALIZĄ DOKUMENTACJI
CZAS UDZIELENIA PORADY: 48 GODZIN
Wprowadź swój adres e-mail, aby dokonać zakupu:
KUP TERAZ

Dokonując zamówienia potwierdzasz zapoznanie się z regulaminem serwisu RadcaPrawa.pl.

TELEFONICZNA KONSULTACJA PRAWNA

Konsultacja telefoniczna z adwokatem lub radcą prawnym jest znakomitym rozwiązaniem dla osób, które potrzebują profesjonalnego doradztwa przez specjalistę z konkretnej gałęzi prawa, a jednocześnie nie wykazują potrzeby szczegółowej analizy prawnej lub dodatkowej analizy dokumentów. Rozwiązanie to jest najlepsze dla osób, które posiadają pojedyncze pytania.

Aby przeprowadzić telefoniczną konsultację prawną należy dokonać zakupu odpowiedniego produktu w serwisie RadcaPrawa.pl. Płatność dokonywana jest automatycznym przelewem bankowym. Rozwiązanie to pozwala przyśpieszyć proces oraz eliminuje konieczność wprowadzania danych przez Klienta. Środki księgowane są natychmiast, dlatego możemy niemal od razu udzielić porady prawnej. Następnym krokiem jest wypełnienie formularza, podając: imię i nazwisko, telefon kontaktowy, wybrać temat rozmowy oraz wskazać proponowaną godzinę kontaktu. Zamówienie porady zajmuje ok. 40 sekund.

RadcaPrawa.pl - przekaż informację znajomym
Prawo pracy
5 (100%) 10 votes

W chwili obecnej ta strona