Prawo podatkowe - Porady Prawne

Prawo podatkowe 2018-01-26T04:42:56+00:00

PRAWO PODATKOWE – PORADA PRAWNA

Porada Prawna | Kategoria: prawo podatkowe
Numer seryjny produktu: PP08

Porada prawna zostanie udzielona przez profesjonalistę – adwokata lub doradcę podatkowego specjalizującego się w dziedzinie prawa podatkowego. Porada sporządzona zostanie w ciągu 48 godzin od dokonania płatności. W opisie zdarzenia lub wypadku należy zamieścić jego szczegółowy przebieg, okoliczności oraz posiadane dowody – umożliwi to przygotowanie rzeczowej i kompletnej porady.

W przypadku zaistnienia wątpliwości w trakcie przygotowywania porady prawnej nawiązany zostanie kontakt w celu uzupełnienia brakujących informacji.

Porada zostanie udzielona drogą elektroniczną za pomocą wiadomości e-mail na wskazany przez zamawiającego adres. Sporządzona zostanie na papierze firmowym opatrzonym datą i miejscem sporządzenia porady oraz logotypem. Zawierać będzie szczegółową opinię prawną sygnowaną podpisem osoby wystawiającej oraz przepisy prawne. Porada zostanie przesłana w pliku .pdf.

Najważniejsze informacje o prawie podatkowym

Serwis RadcaPrawa.pl oferuje kompleksowe porady prawne z zakresu prawa podatkowego. Usługi kierowane są zarówno do osób prywatnych, jak i przedsiębiorców. Chcąc zagwarantować szybką pomoc i stałe wsparcie dla swoich Klientów, serwis RadcaPrawa.pl realizuje zlecenia za pośrednictwem Internetu oraz linii telefonicznej. Wszystko to sprawia, że osoby zainteresowane doradztwem nie muszą dojeżdżać do biura lub kancelarii.

Wystarczy bowiem wypełnić formularz zgłoszeniowy oraz uiścić jednorazową opłatę w wysokości 99,90 zł brutto. Następnie, w przeciągu maksymalnie 48 godzin, pierwsza porada udzielająca wyczerpujących informacji na stawiane pytania zostanie przesłana na udostępniony adres poczty elektronicznej (e-mail). Istnieje możliwość zadania nieograniczonej liczby pytań, dlatego każdy jest w stanie uzyskać zestaw kompleksowych informacji, który okaże się pomocny w codziennych rozliczeniach lub wszelkich prowadzonych postępowaniach. W przypadku rozmów telefonicznych, to prawnik podejmuje rozmowę z Klientami, dlatego nie muszą się oni martwić o koszty połączenia, nawet w przypadku bardzo długiej rozmowy. Podobnie, jak w przypadku doradztwa online, także telefoniczna konsultacja prawna nie jest w żaden sposób ograniczona czasowo lub limitem pytań w zakresie przedmiotowej sprawy.

Zakres prawa podatkowego

Dotyczy ono wszelkich spraw związanych z obowiązkami podatkowymi, a także funkcjonowaniem organów skarbowych, których zadaniem jest pobieranie wszelkich należności z tytułu obciążeń podatkowych. Prawnicy, doradcy podatkowi oraz specjaliści współpracujący z serwisem RadcaPrawa.pl oferują swoją pomoc z zakresu opłat skarbowych, zasad naliczania podatku dochodowego, podatku VAT oraz przeprowadzania kontroli skarbowej, jak również wszelkich innych kwestii podatkowych.

Klient może liczyć również na reprezentowanie jego interesów w ramach wszelkiego rodzaju postępowań skarbowych, prowadzonych przed odpowiednimi organami lub urzędami.

Pomoc prawna z zakresu podatków

Wsparcie prawne i podatkowe realizowane jest na bieżąco. Specjaliści analizują zgłoszoną sprawę, a następnie udzielają porady, która najlepiej sprawdzi się w określonym przypadku. Serwis RadcaPrawa.pl nie stosuje żadnych szablonów postępowania, do każdego zlecenia podchodzi w sposób spersonalizowany.

POJĘCIA POKREWNE

REALIZACJA

  • podatek dochodowy
  • podatek VAT
  • podatek od spadków i darowizn
  • opłaty skarbowe
  • akcyza
  • postępowanie podatkowe
  • kontrola skarbowa
  • prawo karne skarbowe

Zgłoszenie dotyczące porady prawnej możesz wysłać o każdej porze dnia lub nocy 24/7 przez 365 dni w roku. Porada prawna zostanie udzielona w terminie do 48 godzin!

 najczęściej zadawane pytania

KOSZT PORADY PRAWNEJ WYNIESIE


NIELIMITOWANA ILOŚĆ PYTAŃ WRAZ Z MOŻLIWĄ ANALIZĄ DOKUMENTACJI
CZAS UDZIELENIA PORADY: 48 GODZIN
Wprowadź swój adres e-mail, aby dokonać zakupu:
KUP TERAZ

Dokonując zamówienia potwierdzasz zapoznanie się z regulaminem serwisu RadcaPrawa.pl.

TELEFONICZNA KONSULTACJA PRAWNA

Konsultacja telefoniczna z adwokatem lub radcą prawnym jest znakomitym rozwiązaniem dla osób, które potrzebują profesjonalnego doradztwa przez specjalistę z konkretnej gałęzi prawa, a jednocześnie nie wykazują potrzeby szczegółowej analizy prawnej lub dodatkowej analizy dokumentów. Rozwiązanie to jest najlepsze dla osób, które posiadają pojedyncze pytania.

Aby przeprowadzić telefoniczną konsultację prawną należy dokonać zakupu odpowiedniego produktu w serwisie RadcaPrawa.pl. Płatność dokonywana jest automatycznym przelewem bankowym. Rozwiązanie to pozwala przyśpieszyć proces oraz eliminuje konieczność wprowadzania danych przez Klienta. Środki księgowane są natychmiast, dlatego możemy niemal od razu udzielić porady prawnej. Następnym krokiem jest wypełnienie formularza, podając: imię i nazwisko, telefon kontaktowy, wybrać temat rozmowy oraz wskazać proponowaną godzinę kontaktu. Zamówienie porady zajmuje ok. 40 sekund.

RadcaPrawa.pl - przekaż informację znajomym
Prawo podatkowe
5 (100%) 17 votes

W chwili obecnej ta strona