Prawo wyznaniowe i kościelne - Porady prawne

//Prawo kościelne i wyznaniowe
Prawo kościelne i wyznaniowe 2018-01-26T04:42:20+00:00

PRAWO KOŚCIELNE I WYZNANIOWE – PORADA PRAWNA

Porada Prawna | Kategoria: prawo kościelne i wyznaniowe
Numer seryjny produktu: PP07

Porada prawna zostanie udzielona przez profesjonalistę – adwokata lub radcę prawnego specjalizującego się w dziedzinie prawa kościelnego i wyznaniowego oraz prawa małżeńskiego. Porada sporządzona zostanie w ciągu 48 godzin od dokonania płatności. W opisie zdarzenia lub wypadku należy zamieścić jego szczegółowy przebieg, okoliczności oraz posiadane dowody – umożliwi to przygotowanie rzeczowej i kompletnej porady.

W przypadku zaistnienia wątpliwości w trakcie przygotowywania porady prawnej nawiązany zostanie kontakt w celu uzupełnienia brakujących informacji.

Porada zostanie udzielona drogą elektroniczną za pomocą wiadomości e-mail na wskazany przez zamawiającego adres. Sporządzona zostanie na papierze firmowym opatrzonym datą i miejscem sporządzenia porady oraz logotypem. Zawierać będzie szczegółową opinię prawną sygnowaną podpisem osoby wystawiającej oraz przepisy prawne. Porada zostanie przesłana w pliku .pdf.

Co warto wiedzieć o prawie wyznaniowym i kościelnym?

Serwis RadcaPrawa.pl kieruje swoje usługi między innymi do osób poszukujących profesjonalnej pomocy prawnej z zakresu prawa kościelnego, wyznaniowego i małżeńskiego. Współpracujący prawnicy oraz radcowie prawni, specjaliści z zakresu prawa kościelnego i wyznaniowego gwarantują udzielenie profesjonalnego doradztwa za pośrednictwem Internetu. Spersonalizowane porady przesyłane są pocztą elektroniczną, w następstwie Klienci nie muszą podróżować pomiędzy miejscem zamieszkania, a biurem lub kancelarią.

Co ważne, opłata za pomoc jest jednorazowa – wystarczy wypełnić formularz i dokładnie opisać swój problem lub wątpliwości prawne. Po pierwszej wiadomości zawierającej odpowiedzi na stawiane pytania, która wysyłana jest najpóźniej 48 godzin po zaksięgowaniu wpłaty, Klient ma prawo do zadawania nieograniczonej liczby pytań w przedmiotowym zakresie.

Źródła prawa wyznaniowego

Mowa o wszelkich aktach normatywnych, które obejmują kwestie związane z wyznawaniem wiary. Spośród nich wymienić należy przede wszystkim Konstytucję RP, umowy międzynarodowe, takie jak Konkordat pomiędzy Rzeczpospolitą a Stolicą Apostolską, bądź Europejska Konwencja Praw Człowieka, wszelkie akty pochodnego prawa Unii Europejskiej, a także rozporządzenia i akty prawa miejscowego. Te ostatnie szczególnie w zakresie cmentarzy zlokalizowanych na terenach naszych gmin i powiatów.

Pomoc prawna z zakresu prawa kościelnego i małżeńskiego

Serwis RadcaPrawa.pl oferuje profesjonalne doradztwo obejmujące między innymi prawo małżeńskie, kwestie dotyczące pochówku, wolności sumienia i religii, a także działalności kościołów oraz związków wyznaniowych. Pomoc prawna udzielana jest w sposób kompleksowy i, co najważniejsze – szybki, zapewniając wzorowy kontakt pomiędzy Klientem, a specjalistami z zakresu prawa kościelnego i wyznaniowego.

POJĘCIA POKREWNE

REALIZACJA

  • prawo małżeńskie
  • wolność sumienia i religii
  • działalność kościołów i związków wyznaniowych
  • cmentarze i pochówek
  • instytucje kościelne
  • prawa majątkowe i opodatkowanie instytucji kościelnych

Zgłoszenie dotyczące porady prawnej możesz wysłać o każdej porze dnia lub nocy 24/7 przez 365 dni w roku. Porada prawna zostanie udzielona w terminie do 48 godzin!

 najczęściej zadawane pytania

KOSZT PORADY PRAWNEJ WYNIESIE


NIELIMITOWANA ILOŚĆ PYTAŃ WRAZ Z MOŻLIWĄ ANALIZĄ DOKUMENTACJI
CZAS UDZIELENIA PORADY: 48 GODZIN
Wprowadź swój adres e-mail, aby dokonać zakupu:
KUP TERAZ

Dokonując zamówienia potwierdzasz zapoznanie się z regulaminem serwisu RadcaPrawa.pl.

TELEFONICZNA KONSULTACJA PRAWNA

Konsultacja telefoniczna z adwokatem lub radcą prawnym jest znakomitym rozwiązaniem dla osób, które potrzebują profesjonalnego doradztwa przez specjalistę z konkretnej gałęzi prawa, a jednocześnie nie wykazują potrzeby szczegółowej analizy prawnej lub dodatkowej analizy dokumentów. Rozwiązanie to jest najlepsze dla osób, które posiadają pojedyncze pytania.

Aby przeprowadzić telefoniczną konsultację prawną należy dokonać zakupu odpowiedniego produktu w serwisie RadcaPrawa.pl. Płatność dokonywana jest automatycznym przelewem bankowym. Rozwiązanie to pozwala przyśpieszyć proces oraz eliminuje konieczność wprowadzania danych przez Klienta. Środki księgowane są natychmiast, dlatego możemy niemal od razu udzielić porady prawnej. Następnym krokiem jest wypełnienie formularza, podając: imię i nazwisko, telefon kontaktowy, wybrać temat rozmowy oraz wskazać proponowaną godzinę kontaktu. Zamówienie porady zajmuje ok. 40 sekund.

RadcaPrawa.pl - przekaż informację znajomym
Prawo kościelne i wyznaniowe
5 (100%) 9 votes

W chwili obecnej ta strona