Prawo karne - Porady prawne

Prawo karne 2018-01-26T04:41:25+00:00

PRAWO KARNE – PORADA PRAWNA

Porada Prawna | Kategoria: prawo karne
Numer seryjny produktu: PP05

Porada prawna zostanie udzielona przez profesjonalistę – adwokata lub radcę prawnego specjalizującego się w dziedzinie prawa karnego oraz postępowania karnego. Porada sporządzona zostanie w ciągu 48 godzin od dokonania płatności. W opisie zdarzenia lub wypadku należy zamieścić jego szczegółowy przebieg, okoliczności oraz posiadane dowody – umożliwi to przygotowanie rzeczowej i kompletnej porady.

W przypadku zaistnienia wątpliwości w trakcie przygotowywania porady prawnej nawiązany zostanie kontakt w celu uzupełnienia brakujących informacji.

Porada zostanie udzielona drogą elektroniczną za pomocą wiadomości e-mail na wskazany przez zamawiającego adres. Sporządzona zostanie na papierze firmowym opatrzonym datą i miejscem sporządzenia porady oraz logotypem. Zawierać będzie szczegółową opinię prawną sygnowaną podpisem osoby wystawiającej oraz przepisy prawne. Porada zostanie przesłana w pliku .pdf.

Co warto wiedzieć o prawie i postępowaniu karnym?

Zawiłości prawa karnego sprawiają, że porady prawne realizowane podczas postępowań muszą mieć charakter kompleksowy. Konieczny jest także błyskawiczny kontakt ze specjalistą, niezależnie do pory oraz miejsca zamieszkania. Wszystko to gwarantuje serwis RadcaPrawa.pl, który zajmuje się udzielaniem porad prawnych przez Internet.

Pierwsza opinia opracowywana jest na podstawie informacji, które Klient podaje w odpowiednim formularzu zgłoszeniowym. Za jego pośrednictwem mamy możliwość dokładnego opisania sprawy, a także przedstawienia obecnego statusu postępowania oraz posiadanych dowodów. Po uiszczeniu jednorazowej opłaty, specjalista skontaktuje się z nami w przeciągu maksymalnie 48 godzin.

Wykroczenia

Co najważniejsze, serwis RadcaPrawa.pl oferuje kompleksowe porady zarówno dla pokrzywdzonych, świadków, jak i sprawców oraz oskarżonych. Każdy jest w stanie otrzymać profesjonalnie opracowaną poradę, która następnie może zostać rozszerzona poprzez stały kontakt z prawnikiem lub radcą prawnym – Klienci nie są bowiem ograniczeni limitem zadawanych pytań.

Doradztwo może dotyczyć wykroczeń (kodeks wykroczeń, kodeks postępowania w sprawach o wykroczenia) bądź spraw z zakresu prawa i postępowania karnego. Serwis RadcaPrawa.pl udziela pomocy także nieletnim, którzy mają problemy z prawem lub zostali poszkodowani przez osoby znajdujące się w ich otoczeniu.

Pomoc prawna z zakresu prawa karnego

Poza standardowym doradztwem online, prawnicy reprezentują również swoich Klientów podczas postępowań o wykroczenia oraz postępowań karnych. Wyjaśniają wszelkie procedury i zawiłości prawa, a także bronią praw osób, które się do nich zgłosiły. Poprzez najlepszą współpracę żaden Klient nie zostaje osamotniony ze skomplikowanym problemem prawnym.

POJĘCIA POKREWNE

REALIZACJA

  • porady dla sprawców, oskarżonych, pokrzywdzonych, świadków
  • przemoc w rodzinie
  • alkohol i narkotyki
  • przedawnienie
  • postępowanie karne
  • wykonanie kary
  • nieletni, młodociani
  • procedury
  • zatarcie skazania

Zgłoszenie dotyczące porady prawnej możesz wysłać o każdej porze dnia lub nocy 24/7 przez 365 dni w roku. Porada prawna zostanie udzielona w terminie do 48 godzin!

 najczęściej zadawane pytania

KOSZT PORADY PRAWNEJ WYNIESIE


NIELIMITOWANA ILOŚĆ PYTAŃ WRAZ Z MOŻLIWĄ ANALIZĄ DOKUMENTACJI
CZAS UDZIELENIA PORADY: 48 GODZIN
Wprowadź swój adres e-mail, aby dokonać zakupu:
KUP TERAZ

Dokonując zamówienia potwierdzasz zapoznanie się z regulaminem serwisu RadcaPrawa.pl.

TELEFONICZNA KONSULTACJA PRAWNA

Konsultacja telefoniczna z adwokatem lub radcą prawnym jest znakomitym rozwiązaniem dla osób, które potrzebują profesjonalnego doradztwa przez specjalistę z konkretnej gałęzi prawa, a jednocześnie nie wykazują potrzeby szczegółowej analizy prawnej lub dodatkowej analizy dokumentów. Rozwiązanie to jest najlepsze dla osób, które posiadają pojedyncze pytania.

Aby przeprowadzić telefoniczną konsultację prawną należy dokonać zakupu odpowiedniego produktu w serwisie RadcaPrawa.pl. Płatność dokonywana jest automatycznym przelewem bankowym. Rozwiązanie to pozwala przyśpieszyć proces oraz eliminuje konieczność wprowadzania danych przez Klienta. Środki księgowane są natychmiast, dlatego możemy niemal od razu udzielić porady prawnej. Następnym krokiem jest wypełnienie formularza, podając: imię i nazwisko, telefon kontaktowy, wybrać temat rozmowy oraz wskazać proponowaną godzinę kontaktu. Zamówienie porady zajmuje ok. 40 sekund.

RadcaPrawa.pl - przekaż informację znajomym
Prawo karne
5 (100%) 14 votes

W chwili obecnej ta strona