Prawo handlowe - Porady prawne

Prawo handlowe 2018-01-26T04:41:08+00:00

PRAWO HANDLOWE – PORADA PRAWNA

Porada Prawna | Kategoria: prawo handlowe
Numer seryjny produktu: PP11

Porada prawna zostanie udzielona przez profesjonalistę – adwokata lub radcę prawnego specjalizującego się w dziedzinie prawa handlowego oraz prawa gospodarczego. Porada sporządzona zostanie w ciągu 48 godzin od dokonania płatności. W opisie zdarzenia lub wypadku należy zamieścić jego szczegółowy przebieg, okoliczności oraz posiadane dowody – umożliwi to przygotowanie rzeczowej i kompletnej porady.

W przypadku zaistnienia wątpliwości w trakcie przygotowywania porady prawnej nawiązany zostanie kontakt w celu uzupełnienia brakujących informacji.

Porada zostanie udzielona drogą elektroniczną za pomocą wiadomości e-mail na wskazany przez zamawiającego adres. Sporządzona zostanie na papierze firmowym opatrzonym datą i miejscem sporządzenia porady oraz logotypem. Zawierać będzie szczegółową opinię prawną sygnowaną podpisem osoby wystawiającej oraz przepisy prawne. Porada zostanie przesłana w pliku .pdf.

Najważniejsze informacje o prawie handlowym

Specjalistyczne wsparcie w ramach prawa handlowego i gospodarczego pozwala w skuteczny sposób dochodzić swoich praw oraz realnie zabezpieczyć interes prawny osób fizycznych lub prawnych. Poprzez oferowane wsparcie możemy również uniknąć popełnienia wielu błędów w ramach realizacji rozmaitych transakcji handlowych czy też wszelkiego rodzaju formalności.

Doradztwo w wymienionych wyżej kwestiach gwarantuje serwis RadcaPrawa.pl. Współpracujący z nim prawnicy oraz radcowie prawni specjalizujący się w omawianej dziedzinie prawa opracowują spersonalizowane porady prawne, które zostaną sporządzone w sposób adekwatny do omawianego problemu.

Rola Klienta polega wyłącznie na wypełnieniu specjalnego formularza zgłoszeniowego. Następnie, po zaksięgowaniu jednorazowej opłaty w wysokości 119,90 zł brutto, przygotowywana jest porada, która trafia na wskazaną elektroniczną skrzynkę pocztową w czasie maksymalnie 48 godzin. Oczywiście na tym doradztwo się nie kończy, ponieważ Klient ma prawo do zadawania nieograniczonej liczby pytań. Tożsama zasada wchodzi w zakres porad udzielanych drogą telefoniczną.

Czego dotyczy prawo handlowe i gospodarcze?

Są to bardzo szerokie gałęzie prawa, które określają między innymi kwestie związane ze spółkami prawa handlowego, obrotem towarów i usług, a także prowadzeniem działalności gospodarczej w kraju i zagranicą, importem oraz eksportem towarów, nowoczesnymi metodami handlu, jak dropshipping lub fulfilment, ale również umowami pomiędzy przedsiębiorstwami.

To oczywiście wyłącznie niewielka część zagadnień, którymi zajmują się specjaliści serwisu RadcaPrawa.pl. Klienci mogą liczyć na pomoc podczas przeprowadzania przekształceń przedsiębiorstwa, uruchamiania stowarzyszeń i fundacji czy chociażby w przypadku wszelkich wątpliwości związanych z zakładaniem i prowadzeniem firmy.

Wsparcie prawne z zakresu prawa handlowego

Formularz zgłoszeniowy może zostać wypełniony w dowolnym momencie. Dla Klientów przygotowana została również specjalna, awaryjna linia telefoniczna, dzięki której można uzyskać porady prawne i szybką pomoc w szczególnie pilnych sprawach.

POJĘCIA POKREWNE

REALIZACJA

 • działalność gospodarcza
 • spółka cywilna
 • spółka jawna
 • spółka partnerska
 • spółka komandytowa
 • spółka komandytowo-akcyjna
 • spółka z o.o.
 • ochrona dóbr i wizerunku firmy
 • Krajowy Rejestr Sądowy (KRS)
 • pełnomocnictwa
 • prawo upadłościowe i naprawcze
 • umowy przedsiębiorców
 • stowarzyszenia, fundacje, OPP
 • przekształcenie i podział przedsiębiorstw

Zgłoszenie dotyczące porady prawnej możesz wysłać o każdej porze dnia lub nocy 24/7 przez 365 dni w roku. Porada prawna zostanie udzielona w terminie do 48 godzin!

 najczęściej zadawane pytania

KOSZT PORADY PRAWNEJ WYNIESIE


NIELIMITOWANA ILOŚĆ PYTAŃ WRAZ Z MOŻLIWĄ ANALIZĄ DOKUMENTACJI
CZAS UDZIELENIA PORADY: 48 GODZIN
Wprowadź swój adres e-mail, aby dokonać zakupu:
KUP TERAZ

Dokonując zamówienia potwierdzasz zapoznanie się z regulaminem serwisu RadcaPrawa.pl.

TELEFONICZNA KONSULTACJA PRAWNA

Konsultacja telefoniczna z adwokatem lub radcą prawnym jest znakomitym rozwiązaniem dla osób, które potrzebują profesjonalnego doradztwa przez specjalistę z konkretnej gałęzi prawa, a jednocześnie nie wykazują potrzeby szczegółowej analizy prawnej lub dodatkowej analizy dokumentów. Rozwiązanie to jest najlepsze dla osób, które posiadają pojedyncze pytania.

Aby przeprowadzić telefoniczną konsultację prawną należy dokonać zakupu odpowiedniego produktu w serwisie RadcaPrawa.pl. Płatność dokonywana jest automatycznym przelewem bankowym. Rozwiązanie to pozwala przyśpieszyć proces oraz eliminuje konieczność wprowadzania danych przez Klienta. Środki księgowane są natychmiast, dlatego możemy niemal od razu udzielić porady prawnej. Następnym krokiem jest wypełnienie formularza, podając: imię i nazwisko, telefon kontaktowy, wybrać temat rozmowy oraz wskazać proponowaną godzinę kontaktu. Zamówienie porady zajmuje ok. 40 sekund.

RadcaPrawa.pl - przekaż informację znajomym
Prawo handlowe
5 (100%) 8 votes

W chwili obecnej ta strona