Prawo cywilne - Porady prawne

Prawo cywilne 2018-03-14T21:35:56+00:00

PRAWO CYWILNE – PORADA PRAWNA

Porada Prawna | Kategoria: prawo cywilne
Numer seryjny produktu: PP04

Porada prawna zostanie udzielona przez profesjonalistę – adwokata lub radcę prawnego specjalizującego się w dziedzinie prawa cywilnego oraz postępowania cywilnego. Porada sporządzona zostanie w ciągu 48 godzin od dokonania płatności. W opisie zdarzenia lub wypadku należy zamieścić jego szczegółowy przebieg, okoliczności oraz posiadane dowody – umożliwi to przygotowanie rzeczowej i kompletnej porady.

W przypadku zaistnienia wątpliwości w trakcie przygotowywania porady prawnej nawiązany zostanie kontakt w celu uzupełnienia brakujących informacji.

Porada zostanie udzielona drogą elektroniczną za pomocą wiadomości e-mail na wskazany przez zamawiającego adres. Sporządzona zostanie na papierze firmowym opatrzonym datą i miejscem sporządzenia porady oraz logotypem. Zawierać będzie szczegółową opinię prawną sygnowaną podpisem osoby wystawiającej oraz przepisy prawne. Porada zostanie przesłana w pliku .pdf.

Co warto wiedzieć o prawie cywilnym?

Skuteczne domaganie się o swoje prawa podczas postępowania cywilnego możliwe jest w przypadku skorzystania z profesjonalnej pomocy prawnej. Zarówno na wstępnym etapie, jak i w toku postępowania warto skorzystać z usług doradztwa online – stanowi to bowiem niezwykle wygodną, a także bardzo sprawną i szybką metodę pozyskania kompleksowej informacji prawnej. Realizacją tego zakresu usług zajmuje się serwis RadcaPrawa.pl.

Prowadzona porada prawna online obejmuje cały zakres prawa cywilnego. Współpracujący z serwisem prawnicy w sposób niezwłoczny przeanalizują Państwa zgłoszenie, aby uzyskać możliwość udzielenia wyczerpującej odpowiedzi na nurtujące problemy lub wątpliwości prawne. Co więcej, specjaliści RadcaPrawa.pl mogą również reprezentować Klientów podczas mediacji, postępowań sądowych, jak również przed towarzystwami ubezpieczeniowymi, organami emerytalno-rentowymi oraz innymi instytucjami lub urzędami.

Zagadnienia prawne w prawie i postępowaniu cywilnym

Wystarczy wypełnić formularz, w którym zostanie dokładnie przedstawiony problem natury prawnej, dokonać jednorazowej wpłaty w wysokości 89,90 zł brutto, a następnie oczekiwać na odpowiedź przesłaną drogą elektroniczną. Odbędzie się to w ciągu maksymalnie 48 godzin od zaksięgowania wpłaty.

Doradztwo prawne przez Internet prowadzone przez serwis RadcaPrawa.pl jest prowadzone w sposób kompleksowy. Dotyczy ono wszelkich tematów oraz zagadnień wchodzących w zakres prawa i postępowania cywilnego – spraw związanych z umowami cywilnymi, dobrami osobistymi, zasiedzeniem, ochroną konsumenta, służebności i wszelkich innych postępowań.

Pomoc prawna z zakresu prawa cywilnego

Pierwsza porada udzielana jest na podstawie informacji zawartych w formularzu zgłoszeniowym. Następnie Klient ma prawo do zadania nieograniczonej liczby pytań,  bez obawy o jakiekolwiek opłaty dodatkowe. Dzięki profesjonalnemu, uczciwemu podejściu oraz przy zastosowaniu i wsparciu systemów informatycznych, każdy Klient otrzymuje kompleksową pomoc i wsparcie prawne, jakich realnie potrzebuje dla zabezpieczenia swojego interesu prawnego.

POJĘCIA POKREWNE

REALIZACJA

 • umowy cywilne
 • zasiedzenie
 • służebności
 • prawo bankowe
 • dobra osobiste
 • ochrona konsumenta
 • ochrona cywilna
 • postępowanie cywilne
 • darowizna
 • umowa dożywocia
 • inne

Zgłoszenie dotyczące porady prawnej możesz wysłać o każdej porze dnia lub nocy 24/7 przez 365 dni w roku. Porada prawna zostanie udzielona w terminie do 48 godzin!

 najczęściej zadawane pytania

KOSZT PORADY PRAWNEJ WYNIESIE


NIELIMITOWANA ILOŚĆ PYTAŃ WRAZ Z MOŻLIWĄ ANALIZĄ DOKUMENTACJI
CZAS UDZIELENIA PORADY: 48 GODZIN
Wprowadź swój adres e-mail, aby dokonać zakupu:
KUP TERAZ

Dokonując zamówienia potwierdzasz zapoznanie się z regulaminem serwisu RadcaPrawa.pl.

TELEFONICZNA KONSULTACJA PRAWNA

Konsultacja telefoniczna z adwokatem lub radcą prawnym jest znakomitym rozwiązaniem dla osób, które potrzebują profesjonalnego doradztwa przez specjalistę z konkretnej gałęzi prawa, a jednocześnie nie wykazują potrzeby szczegółowej analizy prawnej lub dodatkowej analizy dokumentów. Rozwiązanie to jest najlepsze dla osób, które posiadają pojedyncze pytania.

Aby przeprowadzić telefoniczną konsultację prawną należy dokonać zakupu odpowiedniego produktu w serwisie RadcaPrawa.pl. Płatność dokonywana jest automatycznym przelewem bankowym. Rozwiązanie to pozwala przyśpieszyć proces oraz eliminuje konieczność wprowadzania danych przez Klienta. Środki księgowane są natychmiast, dlatego możemy niemal od razu udzielić porady prawnej. Następnym krokiem jest wypełnienie formularza, podając: imię i nazwisko, telefon kontaktowy, wybrać temat rozmowy oraz wskazać proponowaną godzinę kontaktu. Zamówienie porady zajmuje ok. 40 sekund.

RadcaPrawa.pl - przekaż informację znajomym
Prawo cywilne
5 (100%) 14 votes

W chwili obecnej ta strona