Komornik i zadłużenie - Porady prawne

//Komornik oraz zadłużenie
Komornik oraz zadłużenie 2018-01-26T04:39:55+00:00

KOMORNIK ORAZ ZADŁUŻENIE – PORADA PRAWNA

Porada Prawna | Kategoria: komornik oraz zadłużenie
Numer seryjny produktu: PP14

Porada prawna zostanie udzielona przez profesjonalistę – adwokata lub radcę prawnego specjalizującego się w dziedzinie prawa cywilnego oraz oddłużania finansowego. Porada sporządzona zostanie w ciągu 48 godzin od dokonania płatności. W opisie zdarzenia lub wypadku należy zamieścić jego szczegółowy przebieg, okoliczności oraz posiadane dowody – umożliwi to przygotowanie rzeczowej i kompletnej porady.

W przypadku zaistnienia wątpliwości w trakcie przygotowywania porady prawnej nawiązany zostanie kontakt w celu uzupełnienia brakujących informacji.

Porada zostanie udzielona drogą elektroniczną za pomocą wiadomości e-mail na wskazany przez zamawiającego adres. Sporządzona zostanie na papierze firmowym opatrzonym datą i miejscem sporządzenia porady oraz logotypem. Zawierać będzie szczegółową opinię prawną sygnowaną podpisem osoby wystawiającej oraz przepisy prawne. Porada zostanie przesłana w pliku .pdf.

Windykacja i egzekucja komornicza, a zadłużenie

Serwis RadcaPrawa.pl świadczy usługi z zakresu doradztwa prawnego dla osób zmagających się z zadłużeniem finansowym oraz wobec których prowadzone jest postępowanie komornicze bądź windykacyjne. W każdym przypadku Klienci mogą liczyć na spersonalizowane porady prawne, udzielane za pośrednictwem Internetu.

Procedura otrzymania pomocy jest bardzo prosta. Wystarczy wypełnić formularz, w którym dokładnie opisany zostanie problem – warto przedstawić szczegółowy przebieg całej sprawy oraz wszelkie okoliczności, dzięki którym prawnik bądź doradca specjalizujący się w dziedzinie oddłużania finansowego i prawa cywilnego będzie w stanie udzielić kompleksowej porady, jednocześnie zabezpieczając Państwa interes prawny. Porada prawna opracowywana jest maksymalnie w ciągu 48 godzin po wysłaniu zgłoszenia i zaksięgowaniu jednorazowej opłaty w wysokości 79,90 zł brutto.

Dobry prawnik od spraw komorniczych

Specjaliści udzielają porady prawne za pośrednictwem wiadomości e-mail. Klienci mają prawo zadania nieograniczonej liczby pytań, mogą liczyć również na kompleksową analizę dokumentacji. Wszystko po to, aby wątpliwości Klienta oraz sprawa zostały wyjaśnione do końca.

Co więcej, Klienci serwisu RadcaPrawa.pl mogą skorzystać również z konsultacji telefonicznej. To profesjonalny adwokat, radca prawny bądź specjalista z danej dziedziny skontaktuje się z nami, dlatego pozbywamy się dodatkowych zmartwień o wysokości kosztów prowadzonej rozmowy. Czas połączenia jest nieograniczony, podobnie jak liczba pytań, które możemy zadać w czasie prowadzonej rozmowy. W każdym przypadku możemy liczyć na pomoc specjalistów, którzy wyróżniają się branżową wiedzą w danej dziedzinie prawa.

Pomoc prawna dla zadłużonych z komornikiem

Wszystko to sprawia, że osoby zadłużone mogą liczyć na kompletną, profesjonalną pomoc, łącznie z opracowaniem planu spłaty zadłużenia, bez konieczności konfiskaty posiadanego majątku. Prawnicy współpracujący z RadcaPrawa.pl bronią również praw swoich Klientów w przypadku ewentualnych naruszeń ze strony firm windykacyjnych, banków oraz innych instytucji, a także pomagają wystosować sprzeciw od nakazu zapłaty lub podjęcie mediacji przedsądowej. Specjaliści RadaPrawa.pl niejednokrotnie wnoszą o rozłożenie zadłużenia na raty ustalając możliwy do zrealizowania harmonogram spłaty, sporządzają wnioski o umorzenie odsetek ustawowych, wnioski o odroczenie płatności lub zawarcie nowego porozumienia finansowego.

Wszystkie podejmowane czynności mają jeden cel: skutecznie zabezpieczyć interes Klienta, umożliwiając kontrolowane rozwiązanie sytuacji spornej w możliwie szybkim okresie czasu.

POJĘCIA POKREWNE

REALIZACJA

  • postępowanie komornicze, postępowanie windykacyjne

  • wstrzymanie postępowania komorniczego
  • nakaz zapłaty
  • e-sąd
  • windykacja
  • Elektroniczne Postępowanie Upominawcze (EPU)
  • sprzeciw od nakazu zapłaty
  • zajęcie wynagrodzenia, zajęcie środków na rachunku bankowym

  • wezwanie do zapłaty

Zgłoszenie dotyczące porady prawnej możesz wysłać o każdej porze dnia lub nocy 24/7 przez 365 dni w roku. Porada prawna zostanie udzielona w terminie do 48 godzin!

 najczęściej zadawane pytania

KOSZT PORADY PRAWNEJ WYNIESIE


NIELIMITOWANA ILOŚĆ PYTAŃ WRAZ Z MOŻLIWĄ ANALIZĄ DOKUMENTACJI
CZAS UDZIELENIA PORADY: 48 GODZIN
Wprowadź swój adres e-mail, aby dokonać zakupu:
KUP TERAZ

Dokonując zamówienia potwierdzasz zapoznanie się z regulaminem serwisu RadcaPrawa.pl.

TELEFONICZNA KONSULTACJA PRAWNA

Konsultacja telefoniczna z adwokatem lub radcą prawnym jest znakomitym rozwiązaniem dla osób, które potrzebują profesjonalnego doradztwa przez specjalistę z konkretnej gałęzi prawa, a jednocześnie nie wykazują potrzeby szczegółowej analizy prawnej lub dodatkowej analizy dokumentów. Rozwiązanie to jest najlepsze dla osób, które posiadają pojedyncze pytania.

Aby przeprowadzić telefoniczną konsultację prawną należy dokonać zakupu odpowiedniego produktu w serwisie RadcaPrawa.pl. Płatność dokonywana jest automatycznym przelewem bankowym. Rozwiązanie to pozwala przyśpieszyć proces oraz eliminuje konieczność wprowadzania danych przez Klienta. Środki księgowane są natychmiast, dlatego możemy niemal od razu udzielić porady prawnej. Następnym krokiem jest wypełnienie formularza, podając: imię i nazwisko, telefon kontaktowy, wybrać temat rozmowy oraz wskazać proponowaną godzinę kontaktu. Zamówienie porady zajmuje ok. 40 sekund.

RadcaPrawa.pl - przekaż informację znajomym
Komornik oraz zadłużenie
5 (100%) 12 votes

W chwili obecnej ta strona