Porady Prawne Online 24/7 - RadcaPrawa.pl

/Porady Prawne
Porady Prawne 2017-12-10T09:49:53+00:00

PROFESJONALNE PORADY PRAWNE Z RADCAPRAWA.PL

100%

Twoja porada prawna zostanie opracowana do 48 godzin! Zapewniamy 100 % kontaktu z prawnikami, radcami prawnymi oraz specjalistami.

Polska

Swoim zasięgiem obejmujemy terytorium całego kraju. Zdarza się, że adwokaci pracują w krajach Unii Europejskiej lub USA.

24/7

Zgłoszenie dotyczące porady prawnej możesz wysłać o każdej porze dnia lub nocy 24/7 przez 365 dni w roku.

Doradztwo prawne przez internet

Stały dostęp do wiedzy prawniczej zapewniają usługi świadczone przez profesjonalistów RadcaPrawa.pl w sposób stacjonarny, przez Internet bądź telefonicznie. W przypadku współpracy elektronicznej za pośrednictwem serwisu internetowego udostępniamy możliwość współpracy z najlepszymi specjalistami z wielu dziedzin gałęzi prawa. Bez konieczności umawiania wizyty, oczekiwania na wyznaczenie terminu spotkania oraz unikając obowiązku dojazdu do biur lub kancelarii – wystarczy wypełnić formularz, a następnie odebrać telefon albo wiadomość od specjalisty. Usługi na najwyższym poziomie oferuje serwis RadcaPrawa.pl, zapewniając Klientom bezpłatne i płatne porady prawne przez Internet oraz porady prawne przez telefon.

Pomoc prawna oferowana jest 24 godziny na dobę, 7 dni w tygodniu. Co ważne, każda porada prawna online jest przygotowywana przez prawników: adwokata, radcę prawnego lub innych specjalistów posiadających szczególną wiedzę w obszarze swojej działalności, np: wypadków drogowych, podatków, błędów medycznych. Porady prawne realizowane są w ciągu  48 godzin. Specjaliści serwisu RadcaPrawa.pl posiadają doświadczenie w reprezentacji Klientów z terenów Polski, Unii Europejskiej, jak również Stanów Zjednoczonych.

Skuteczna pomoc prawna bez wychodzenia z domu

Na doradztwo prawne możemy liczyć bez konieczności wychodzenia z domu. Do swojej dyspozycji otrzymujemy bardzo prosty intuicyjny system, który pozwala nam wybrać konkretną kategorię prawa, w której zamierzamy uzyskać kompleksową pomoc, a następnie wysłać zgłoszenie za pośrednictwem odpowiednio przygotowanego formularza.

Koszt usługi związany jest wyłącznie z jednorazowa opłatą. W przypadku porad prawnych przez telefon to prawnik inicjuje połączenie do Klienta, dlatego nie musimy martwić się kosztem i czasem trwania rozmowy. Porady prawne nie zostały ograniczone jakimkolwiek limitem pytań ani czasu, który zostanie poświęcony na rozwiązanie sytuacji problematycznej. Możemy skorzystać z profesjonalnej wiedzy prawniczej tak długo, jak jest to niezbędne dla zapewnienia bezpieczeństwa.

Profesjonalne porady prawne z RadcaPrawa.pl

Specjaliści współpracujący z RadcaPrawa.pl specjalizują się w wielu dziedzinach prawa. Liczyć możemy na pomoc podczas ubiegania się o ubezpieczenie z towarzystwa ubezpieczeniowego, bądź jego podwyższenie, alimenty, prowadzenie spraw z zakresu prawa pracy, karnego, handlowego, cywilnego, rodzinnego i wielu innych, a także w przypadku postępowań komorniczych.

W każdym przypadku otrzymamy w pełni profesjonalną i skuteczną pomoc prawną. Jedyne, co musimy zrobić, to możliwie szczegółowo zdefiniować nasz problem i wypełnić formularz.

WARTO ZAUFAĆ RADCAPRAWA.PL

logotyp radcaprawa.pl

Współpracując z RadcaPrawa.pl masz pewność, że Twoją poradę prawną sporządzi adwokat, radca prawny lub ekspert specjalizujący się w dziedzinie przesłanego zapytania.

Protokół https RadcaPrawa.pl

Szyfrowane oraz certyfikowane połączenie SSL zapewnia bezpieczeństwo podczas Twojego pobytu na RadcaPrawa.pl oraz w trakcie przesyłania danych.

logotyp GIODO

Chronimy Twoje dane, dlatego powołaliśmy Administratora Bezpieczeństwa Informacji. Wprowadziliśmy też politykę bezpieczeństwa i informacji.

logotyp tPay

tPay – Krajowy Integrator Płatności S.A. zapewnia bezpieczeństwo płatności internetowych oraz gwarancję natychmiastowego księgowania środków.

JAK ROZPOCZĄĆ WSPÓŁPRACĘ

W celu otrzymania profesjonalnej porady prawnej należy wybrać kategorię prawa, której dotyczy zapytanie oraz wypełnić formularz. Porada prawna zostanie sporządzona do 48 godzin od chwili zaksięgowania płatności oraz wystosowania zapytania.

Porada prawna RadcaPrawa.pl

  • Możliwość zgłoszenia o dowolnej porze dnia lub nocy 24/7 przez 365 dni w roku
  • Porada prawna sporządzona przez adwokata, radcę prawnego, doradcę podatkowego lub innego specjalistę
  • Natychmiastowe księgowanie płatności – minimalny czas oczekiwania na poradę prawną
  • Porada prawna sporządzona w terminie 48 godzin!
  • Szyfrowane, certyfikowane połączenie zapewniające bezpieczeństwo danych

Opinie naszych Klientów

Dzięki Panu i pozostałym prawnikom mogę przeznaczyć uzyskane odszkodowanie na moją dalszą rehabilitację. Jeśli nadarzy się okazja na pewno będę polecać Pana usługi w zakresie uzyskiwania odszkodowania za doznane krzywdy, ból i cierpienie jakie poniosły osoby poszkodowane w wypadkach samochodowych.

Joanna, Knurów, 04.08.2009 r

Jestem mile zaskoczony poprowadzeniem naszej sprawy, prowadził ją Pan z pełnym zaangażowaniem i profesjonalizmem.

Janusz, Bartoszyce, 24.07.2013 r.

Osobiste Pana zaangażowanie i wielu Pana pracowników przywróciło mi wiarę w ludzi tym bardziej, że nie tyko udzieliliście mi pomocy formalno-prawnej, ale wykazaliście państwo współczucie i zrozumienie krzywdy ludzkiej.

Krzysztof, Włodawa, 20.03.2013 r.
RadcaPrawa.pl - przekaż informację znajomym
Porady Prawne
5 (100%) 14 votes