Jak wywalczyć swoje odszkodowanie?

Nasi prawnicy pomogą wywalczyć należne Ci odszkodowanie. W profesjonalny i kompleksowy sposób poinformujemy Cię o przysługujących Ci prawach oraz pokierujemy Twoją sprawą tak, aby uzyskać satysfakcjonujące odszkodowanie. Najlepszym świadectwem naszego doświadczenia są opinie naszych Klientów.

JAKIE OPŁATY PONIOSĘ?

RadcaPrawa.pl nigdy nie pobiera opłat wstępnych. Specjalistyczna pomoc prawna udzielana jest bezpłatnie w czasie prowadzonego postępowania. Opłata za uzyskane odszkodowanie uiszczana jest po jego uzyskaniu oraz wypłaceniu. Kwota stanowi najczęściej procent wypracowanego odszkodowania przez RadcaPrawa.pl.

Zalety współpracy z RadcaPrawa.pl:

  • Prowadzimy sprawy o odszkodowania na terenie całego kraju.
  • Szanujemy czas naszych Klientów – po podpisaniu umowy o współpracy wszystkimi obowiązkami zajmują się prawnicy.
  • W wielu przypadkach nawiązujemy współpracę na odległość. Nie musisz wychodzić z domu, umowę wraz z kompletem dokumentów wyślemy do Ciebie na nasz koszt. W zgłoszeniach wymagających Twojego zaangażowania to nasz prawnik skontaktuje się z Tobą oraz dostosuje do Twoich możliwości kontaktu.

OBLICZ NALEŻNE CI ODSZKODOWANIE

[bt_cost_calculator time_start="08:00" time_end="16:00" currency="PLN" show_contact="yes" accent_color="#a0ce4e"][bt_cc_multiply][bt_cc_item type="select" name="Rodzaj zdarzenia:" value="Wypadek komunikacyjny: samochodowy;16; Wypadek komunikacyjny: jako pieszy;19; Wypadek przy pracy;15; Błąd lekarski / Błąd w sztuce lekarskiej;18;" images="67,66,64" img_height="50"][bt_cc_item type="select" name="Obrażenia:" value="Niewielkie;550; Małe;1050; Średnie;2000; Wysokie;4000; Bardzo wysokie;8000;" images="64,65,66" img_height="50"][/bt_cc_multiply][bt_cc_item type="slider" name="Pobyt w szpitalu (dni):" value="0;100;1;500"][/bt_cost_calculator]

FORMULARZ ZGŁOSZENIOWY

Imię i nazwisko (wymagane)

Adres email (wymagane)

Numer telefonu (wymagane)

Treść wiadomości / Opisz zgłoszenie / Opisz zdarzenie

Dokonaj Zgłoszenia

Zgłoszenie sprawy o odszkodowanie jest bezpłatne i niezobowiązujące. Dzięki zgłoszeniu będziemy mogli nawiązać kontakt oraz odpowiedzieć na Twoje pytania.

ZGŁOSZENIE I CO DALEJ?

Dzięki dokonanemu zgłoszeniu będziemy mogli dokonać bezpłatnej analizy prawnej zgłoszenia oraz zaproponować dalszą współpracę.

Umowa i Dokumenty

Po dokonanym zgłoszeniu nasz prawnik skontaktuje się z Tobą, przedstawi analizę prawną oraz możliwości i warunki współpracy.

Umowa i dokumenty

Przed podjęciem współpracy poinformujemy Cię o przysługujących Ci prawach, opowiemy o umowie oraz warunkach współpracy. Odpowiemy na Twoje pytania. 

Kontakt i Prowadzenie Sprawy

Szanujemy Twój czas oraz zaufanie, dlatego na każdą wiadomość odpowiadamy do 24 godzin.

Prowadzenie Sprawy

Na każdym etapie postępowania jesteś informowany o przebiegu sprawy. Dodatkowo, jeżeli pojawią się wątpliwości – stale jesteśmy do Twojej dyspozycji.
Współpracujemy wyłącznie z najlepszymi specjalistami. Odszkodowania uzyskiwane przez naszych prawników są ponad 2,5 x większe niż proponowane przez Ubezpieczeniowy Fundusz Gwarancyjny.
Nasi prawnicy prowadzą postępowania o odszkodowanie przez towarzystwami ubezpieczeniowymi oraz komisjami lekarskimi. Bez Twojej wyraźnej zgody sprawa nie zostanie skierowana do sądu. O najlepszym rozwiązaniu dla Twojego sytuacji opowie Ci indywidualnie przypisany adwokat.
RadcaPrawa.pl nigdy nie pobiera opłat wstępnych. Rozpatrzenie oraz analiza prawna Twojego zgłoszenia są bezpłatne. W czasie prowadzenia postępowania o odszkodowanie nie pobierzemy jakiejkolwiek opłaty, a wszystkie czynności wykonywane przez prawnika – również porady, są dla Ciebie nieodpłatne. Wynagrodzenie pobierane jest jedynie w przypadku wygrania sprawy, kiedy prawnik odzyska należne Ci odszkodowanie. Wycena dokonywana jest indywidualnie, procentowo od wyegzekwowanej kwoty odszkodowania.
Zgłoszenie sprawy o odszkodowanie sprowadza się do wypełnienia formularza zgłoszeniowego dostępnego w serwisie RadcaPrawa.pl. Następnie odbędzie się bezpłatna analiza prawna Twojego zgłoszenia. Nasz prawnik skontaktuje się z Tobą w celu udzielenia odpowiedzi na wszystkie pytania oraz przedłożenia oferty współpracy. Proces weryfikacji oraz analizy zgłoszenia trwa do 24 godzin.

Nasze specjalizacje

  • Powypadkowe – zwrot kosztów leczenia, utracone dochody, zadośćuczynienie, renta alimentacyjna, zwrot kosztów pogrzebu, szkody majątkowe w ramach ubezpieczenie OC, zniszczenie pojazdu, koszty holowania i parkowania uszkodzonego pojazdu, odszkodowanie z tytułu ubezpieczenia AC, wypadki przy pracy
  • Uszczerbek na zdrowiu – uszkodzenie ciała, rozstrój zdrowia, poniesione cierpienia i krzywdy, uzyskanie stopnia bezradności
  • Błąd lekarski – pokrycie strat spowodowanych błędem lekarskim, zwrot kosztów zakupu leków, leczenia, rehabilitacji czy zakupu specjalistycznego sprzętu

Doświadczenie prawników poznasz po naszych wynikach

chart created with amCharts | amCharts

Rekomendacje

Dzięki Panu i pozostałym prawnikom mogę przeznaczyć uzyskane odszkodowanie na moją dalszą rehabilitację. Jeśli nadarzy się okazja na pewno będę polecać Pana usługi w zakresie uzyskiwania odszkodowania za doznane krzywdy, ból i cierpienie jakie poniosły osoby poszkodowane w wypadkach samochodowych.
Joanna Szypuła
Jestem mile zaskoczony poprowadzeniem naszej sprawy, prowadził ją Pan z pełnym zaangażowaniem i profesjonalizmem.
Janusz Piwoński
Osobiste Pana zaangażowanie i wielu Pana pracowników przywróciło mi wiarę w ludzi tym bardziej, że nie tyko udzieliliście mi pomocy formalno-prawnej, ale wykazaliście państwo współczucie i zrozumienie krzywdy ludzkiej.
Krzysztof Borkowski

Ostatnio podjęte sprawy o odszkodowanie

4500 zł | ugodowo zakończone postępowanie
11500 zł | ugodowo zakończone postępowanie
35000 zł | ugodowo zakończone postępowanie
25000 zł | ugodowo zakończone postępowanie
45700 zł | ugodowo zakończone postępowanie

Jak rozpocząć współpracę?

Aby rozpocząć współpracę i podjąć się odzyskania Twojego odszkodowania potrzebujemy zarejestrować Twoje zgłoszenie. Można tego dokonać za pomocą opcji dostępnych w przedstawionej tabeli. Wszystkie zgłoszenia oraz ich analiza prawna są BEZPŁATNE. Nie pobieramy żadnych opłat wstępnych.

Wyślij swoje zgłoszenie, a my skontaktujemy się z Tobą w celu podjęcia współpracy.

Odszkodowania
5 (100%) 4 vote[s]