Odszkodowanie za uszczerbek na zdrowiu

/Odszkodowanie za uszczerbek na zdrowiu
Odszkodowanie za uszczerbek na zdrowiu 2017-11-02T19:36:18+00:00

BRAŁEŚ UDZIAŁ W WYPADKU LOSOWYM?

WYWALCZ SWOJE ODSZKODOWANIE Z RADCAPRAWA.PL

Dziękujemy za zainteresowanie ofertą odzyskania odszkodowania za uszczerbek na zdrowiu współpracując z prawnikami RadcaPrawa.pl. Zapoznaj się z naszą ofertą, możliwościami oraz przede wszystkim opiniami naszych Klientów. Każda sprawa, którą podejmujemy jest dla nas rekomendacją na przyszłość. Obsługą Twojego zgłoszenia zajmą się profesjonalni prawnicy oraz radcy prawni specjalizujący się w odszkodowaniach wybranej kategorii. Przed podjęciem współpracy zawsze dokonujemy bezpłatnej analizy prawnej Twojego zgłoszenia – za pomocą formularza zgłoszeniowego możesz przesłać nam podstawowe informacje o zdarzeniu, w którym brałeś udział lub brała udział bliska Ci osoba. Nie pobierzemy od Ciebie żadnych opłat wstępnych za prowadzenie postępowania przez ubezpieczycielem. W przypadku jakichkolwiek pytań – odpowiedzi uzyskasz w Biurze Obsługi Klienta.

NASZE DANE

0 sekund
średni czas konieczny na wypełnienie formularza
0 godziny
tyle potrzeba, aby przeanalizować Twoje zgłoszenie

SPRAWY, W KTÓRYCH OSIĄGAMY SUKCESY

  • odszkodowanie za uszczerbek na zdrowiu – doznanie uszkodzenia ciała lub rozstroju zdrowia
  • jeżeli na skutek wypadku osoba poszkodowana doznała uszczerbku na zdrowiu (uszkodzenia ciała lub rozstroju zdrowia) może ubiegać się o stosowne odszkodowanie za uszczerbek na zdrowiu. Roszczenia o wypłatę odszkodowania oraz zadośćuczynienia składa się do towarzystwa ubezpieczeniowego, w którym pojazd sprawcy posiadał wykupioną polisę OC. Za doznaną krzywdę można domagać się zadośćuczynienia, które złagodzi poczucie krzywdy po wypadku, zrekompensuje cierpienia fizyczne i psychiczne oraz pomoże w przystosowaniu się do nowych warunków po wypadku.

ODZYSKAJ NALEŻNE CI ODSZKODOWANIE

zacznij tutaj

Biuro Obsługi Klienta

InterLaw Sp. z o.o. w organizacji
z siedzibą w Gliwicach

Mobile: 532 198 504
Email: biuro@radcaprawa.pl
Web: RadcaPrawa.pl

Godziny pracy biura
poniedziałek – piątek: 10:00 – 18:00
sobota: 10:00 – 14:00

Zostań naszym Klientem, aby uzyskać awaryjny kontakt telefoniczny 24/7

Analiza prawna każdego zgłoszenia jest zawsze bezpłatna. W sprawach o odszkodowanie nigdy nie pobierzemy od Ciebie opłaty wstępnej. Wynagrodzenie jest pobierane wyłącznie w przypadku wygrania sprawy i stanowi jedynie procent odzyskanego odszkodowania.

Imię i nazwisko (wymagane)

Adres email (wymagane)

Numer telefonu (wymagane)

Treść wiadomości / Opisz zgłoszenie / Opisz zdarzenie

Warto współpracować z RadcaPrawa.pl

  • Pozostajemy w stałym kontakcie – zapewniamy przejrzystość prowadzonych postępowań
  • Na nadesłaną korespondencję oraz wiadomości odpowiadamy w ciągu 24 godzin
  • Nasi Klienci posiadają dostęp do kontaktu awaryjnego 24/7
  • Nie pobieramy opłat wstępnych
  • Prowadzimy postępowania w całym kraju oraz zagranicą – jesteśmy do Twojej dyspozycji

Opinie naszych Klientów

W związku z zakończeniem mojej sprawy i wypłaceniem mi przez firmy ubezpieczeniowe należnego odszkodowania pragnę serdecznie podziękować Panu Jackowi Stasiakowi za życzliwość, pełen profesjonalizm i skuteczność podczas reprezentowania mojej osoby. Z czystym sumieniem […] będę polecał usługi.
Krzysztof Gajda
[…] zapoznał mnie z moimi prawami i pokierował w odpowiednim kierunku, tak, żebym mógł otrzymać należną mi rekompensatę za stracone dobro.
Krzysztof Marchewka
Dzięki Panu i pozostałym prawnikom mogę przeznaczyć uzyskane odszkodowanie na moją dalszą rehabilitację. Jeśli nadarzy się okazja na pewno będę polecać Pana usługi w zakresie uzyskiwania odszkodowania za doznane krzywdy, ból i cierpienie jakie poniosły osoby poszkodowane w wypadkach samochodowych.
Joanna Szypuła
Odszkodowanie za uszczerbek na zdrowiu
5 (100%) 3 votes